VIDEO/ Aksion në Durrës, RENEA shtrin përtokë dy “të fortët”

Forcat Speciale RENEA kanë ndaluar dy persona në Durrës, por ende nuk ka detaje për identitetin e tyre.

Siç mund të shihni në videon e mëposhtme, efektivët e maskuar dhe armatosur rëndë, shtrijnë përtokë dy persona, ndërsa në disa momente i qëllojnë me shkelma dhe me grushte.

LEXO EDHE  VIDEO/ Pamje nga aksidenti tragjik ku humbën jetën dy të rinjtë. Detajet mbi ngjarjen e rëndë

Ata janë arrestuar pranë një makine luksoze, ndërsa video është filmuar nga një qytetar dhe publikuar nga JOQ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)