Liga e Konferencës/ Partizani mbyll përgatitjet në kryeqytet, ja axhenda për sfidën ndaj Basel

Partizani i ka dhënë fund sot përgatitjeve në kryeqytet në kuadër të takimit të parë ndaj Basel, i vlefshëm për turin e dytë të Ligës së Konferencës.

Mëngjesin e së mërkurës ekipi i shoqëruar edhe nga një deligacion i vogël do të udhëtojë me një avion charter në Zvicër dhe do të akomodohet në “radisson Blu Hotel” në Basel.

LEXO EDHE  Rritet interesimi për Manaj-n, klubi i La Ligës tenton sulmuesin e Barçës

Konferenca për shtyp përpara takimit do të zhvillohet të mërkurën në orën 19:30 në ambientet e stadiumit “St. Jakob – Park”, ndërsa në orën 20:00 skuadra do të zhvillojë edhe seancën e fundit stërvitore në stadiumin “St. Jakob- Park” në orën 20:15.

Takimi Basel-Partizani do të luhet të enjten ora 20:15.