Iliri dhe Gilberta zyrtarizojnë lidhjen, pamje nga festa me familjarë

Gilberta dhe Iliri ishin të ftuar në emisionin “ABC e Pasdites”, ku folën gjerë e gjatë për marrëdhënien e tyre pas kamerave.

Ata zbuluan se Iliri ka organizuar së fundmi një festë në Përmet me miq e familjarë të të dyve, ku dhe kanë zyrtarizuar lidhjen.

LEXO EDHE  Çfarë po ndodh mes dyshes? Mevlani dhe Aristela fotografohen bashkë në shtrat

Në emision u transmetuan pamje nga festa. Gilberta shfaqej e veshur me një fustan të zi, ndërsa Iliri me këmishë të bardhë e pantallona.

Dyshja dukeshin shumë të lumtur, duke biseduar, duke kërcyer e duke prerë bashkë tortën.

Image

Image