“Ajo më la”, Atdheu i dërgon një mesazh publik Sarës

Atdhe Xharavina ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Në Pranga”, ku zbuloi shumë të pathëna rreth jetës private dhe ish-konkurrentëve të “Përputhen”.

Për herë të parë ai tha se ka qenë Sara ajo që është ndarë prej tij dhe la të kuptohej se do e donte një rikthim.

LEXO EDHE  Adrola Dushi bën rrëfimin e rrallë për jetën e saj në Rrëshen: Nuk kishim lodra, por kishim shumë dashuri

“Sara kishte thënë në një intervistë, dje a pardje e pashë, që s’ka shanse më me Atdheun. Por jetës nuk i dihet i them Sarës. Sara më ka lënë, nuk e kam lënë unë atë. Kurrë mos thuaj kurrë”, tha Atdheu.