Tea zbulon se Shqipja është lidhur pas daljes nga “Për’puthen”: Shyqyr, është bërë tjetër njeri

Tea Trifoni dhe Shqipe Hysenaj u përfshinë në debate të ashpra në “Për’puthen”, por pas daljes nga emisioni janë pajtuar e janë bërë mikesha. Këtë e vërtetoi edhe Tea, e cila e ftuar në rubrikën “n’Fermë”, në “E diell”, teksa intervistohej nga Mariana Kondi, zbuloi se Shqipja është dashuruar dhe është shumë e lumtur.

LEXO EDHE  “Të ndalohet me ligj që gratë të bëjnë fëmijë vetëm për para”/ Modelja shpërthen ndaj Balotellit: Jam viktimë e tij fizikisht dhe mendërisht

Mariana: Me Shqipen u pajtuat?

Tea: U pajtuam, është qetësuar Shqipja. Është bërë tjetër njeri që kur është dashuruar.

Mariana: Si është dashuruar? Ka ndonjë?

Tea: Po, shyqyr Zoti ja bëri mbarë. Tani është e qetë, e lumtur, e ëmbël.