“Mendjemadh…”, Eni Koçi tregon se si është njohur me Genc Prelvukaj: Sikur do bëjmë krushqi me të…

Këngëtarja Eni Koçi ka treguar se si është njohur me Genc Prelvukaj. Në një bisedë me ndjekësit në Istagram Eni ka treguar se është njohur në një turne në Amerikë dhe përshtypja e parë për Gencin, ishte ‘mendjemadh’. Eni ka treguar bisedën me të motrën për të dhe përgjigjia e Greta Koçit nuk duhet humbur.

LEXO EDHE  Ana Kauri feston ditëlindjen, dalin pamje nga festa madhështore në bregdet

“Me @gencprelvukaj jemi njohur në një turne në Amerikë. Të them të drejtën në fillim më është dukur shumë mendjemadh dhe i thashë Gretës “Obobo si do e shtyjmë në turne, ky as muhabet s’do na bëjë”. Dhe përgjigja e Gretës ishte: “Eha sa e vret mendjen, sikur do bëjmë krushqi me të”,–ka shkruar Eni.