Genta Ismajli shtatzënë? Biznesmeni turk shton dyshimet (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, përflitet prej disa kohësh se është shtatzënë dhe po pret fëmijën e saj të parë me të dashurin e saj turk, Ustah.

Së fundmi, Ustah xhiroi Gentën duke ecur në natyrë, ku artistja shihet ndryshe. Ajo ka shtuar shumë në peshë dhe sipas fansave gjithçka mund të lidhet me shtatzëninë.

LEXO EDHE  Motra e Sindi Locit flet pas pjesëmarrjes tek "E Diela Shqiptare": Na quajtën familje psiqikësh

Çifti aktualisht janë duke qëndruar në Amerikë, ku mbase edhe do ta presin fëmijën të vijë në jetë.