E rëndë/ 55-vjeçari bie në kontakt me rrymën elektrike ndërsa peshkonte, humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë orëve të pasdites në fshatin Jubë të Durrësit, ku një 55 vjeçar duke peshkuar ka rënë në kontakt me rrymën elektrik dhe për pasojë ka humbur jetën.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 19.07.2021, rreth orës 18:20, në fshatin Jubë, Sukth, Durrës, shtetasi A. Ç., 55 vjeç, banues në Sukth, duke peshkuar në lumin Erzen, ka rënë në kontakt me telat elektrik e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

LEXO EDHE  Detajet/ Nga momenti i ekzekutimit të oficerit Saimir Hoxha te vetëpla*osja e autorit të dyshuar