Dolën çift nga “Për’puthen+40”, ja ç’po ndodh mes Ilirit dhe Gilbertës

Ilir Lara dhe Gilberta Simoni dolën çift pak javë më parë nga “Përputhen +40”. Ata gjetën dashurinë te njëri-tjetri dhe duket se gjërat mes tyre po shkojnë më së miri edhe jashtë emisionit.

LEXO EDHE  Flet gruaja që akuzoi bashkëshortin e Nicki Minaj për përdhunim: Reperja më ka kërcënuar të mos flas

Së fundmi, Iliri e ka çuar Gilbertën në vendlindjen e tij, në Përmet. Gilberta ka publikuar në rrjete sociale një foto krah partnerit, ku dyshja shfaqen shumë të buzëqeshur.

“Mirëmbrëma nga Përmeti i Ilirit”, ka shkruar ajo.

Image