Digjet makina në tunelin e Elbasanit

Mëngjesin e sotëm është djegur një makinë, në tunelin e aksit rrugor Tiranë-Elbasan.

Sipas informacioneve të para, makinë është djegur totalisht, ndërsa fatmirësisht ka vetëm dëme materiale

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në dalje të tunelit, ndërsa në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikëset dhe policia për hetimin e plotë të ngjarjes.

LEXO EDHE  Kapet sërisht kokainë në Portin e Durrësit