Aksident në Peqin, përmbyset kamioni

Një aksident i frikshëm është regjistruar në fshatin Pajovë, në afërsi të Peqinit, ku për pasojë ka marrë dëmtime të lehta drejtuesi.

I plagosuri po transportohet për në spitalin e Elbasanit dhe mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

LEXO EDHE  Arrestohet për armëmbajtje pa leje "Kepi" i Sukthit

Nga të dhënat paraprake dyshohet se shkak i aksidentit të jetë bërë humbja e kontrollit.