VIDEO/ ‘Turp të prishësh 4 hunj’, Bashkia u prish çadrën e pushuesve në Divjakë

Disa qytetarë të Divjakës kanë denoncuar në ‘Fax News’ një padrejtësi që sipas tyre po i bëhet nga ana e Bashkisë, e në veçanti nga kryetari i saj, Fredi Kokoneshi.

Atyre iu është prishur nga çadër pushimi, të cilën e përdornin që prej vitit 1994 kur shkonin në plazh.

LEXO EDHE  Shqiptarët që udhëtojnë drejt Italisë, ja rregullat e reja/ Nga paraqitja e tamponit te vetëizolimi 5 ditor

Sipas tyre, ky është një skandal dhe një padrejtësi, pasi është turp të prishësh katër hunj të ngulur në rërë.

Për më tepër shikoni pamjet e ardhura në ‘Fax News’: