Rrëzohet autokombajna në Përrenjas, në gjendje të rëndë drejtuesi

Një- 41 vjeçar nga Përrenjasi është plagosur pasi është rrëzuar teksa drejtonte një autokombanjë.

Sipas policisë i plagosuri është shtetasi me iniciale A.D., rreth 41 vjeç, banues në Qukës, i cili ka marrë dëmtime dhe është nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

LEXO EDHE  I vodhën vilën në Lalëz? Reagon kreu i SPAK, Arben Kraja

Më datë 18.07.2021, rreth orës 01:40, është rrëzuar një autokombajnë dhe për  pasojë është plagosur drejtuesi shtetasi A.D., rreth 41 vjeç, banues në Qukës, Prrenjas , i cili u transportua në Spitalin e Traumës Tiranë dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve,” thuhet në njoftim.