Çfarë e frikëson kaq shumë Arbenita Ismajin?

Javën e fundit moti me reshje shiu dhe rrufe i ka kapluar disa prej qyteteve të Kosovës.

Njëri prej tyre që pësoi dhe përmbytje ishte Gilani, ku ky mot e ka zënë modelen e njohur, Arbenita Ismajli.

LEXO EDHE  Bill dhe Melinda Gates janë zyrtarisht të divorcuar! Çfarë ndodhi me pasurinë marramendëse të ish-çiftit?

Ajo ka postuar video nga shtëpia e bashkëshortit të saj, Feronit Shabani.

Modelja shihet të jetë frikësuar nga reshjet me qenë se ka bashkangjitur dhe një emoji me fytyrë të frikësuar në videon.

Image