Butrint Imeri mban premtimin për Glorian e “Dua të bëj të lumtur” (VIDEO)

Këngëtari Butrint Imeri ka mbajtur një premtim për Glorian, një fanse e tij të cilën ai e ka befasuar në emisionin “Dua të bëjë të lumtur”

Këngëtari ka dhënë një intervistë për emisionin e Arbana Osmanit në Top Channel më 17 prill.

Gloria vuante nga një tumor në tru, dhe është një fanse e madhe e këngëtarit Butrint Imeri. Në emisionin e Arbana Osmanit, Butrinti ishte emocionuar shumë për historinë e Glorias, e cila kishte treguar të gjitha peripecitë e saj në luftë kundër këtij tumori.

Gjatë kësaj interviste Butrinti i kishte premtuar Glorias së në koncertin e tij të parë në Shqipëri ai do ta ftonte atë në koncert.

LEXO EDHE  Ngjan shumë me Bora Zemanin? Modelja shqiptare injoron pyetjen, ja si përgjigjet

Këtë premtim Butrinti e ka mbajtur pasi mbrëmjen e djeshme Gloria ka qenë e ftuar e tij dhe vajza ishte tepër e lumtur nga ftesa e këngëtarit. Përpos ftesë në koncert,  ai i dha Glorias edhe një dhuratë, një iPad të bukur.

Kujtojmë se gjatë këtyre ditëve Butrinti ka pasur disa koncerte të mëdha nëpër vende të ndryshme të Kosovës kurse tashmë ka filluar koncertet edhe në Shqipëri.