Britney Spears: Kujdestaria më vrau ëndrrat

Britney Spears në postimin e saj të fundit në Instagram shprehu ndjenjat dhe zhgënjimet e saj në lidhje me gjyqin dhe situatën në të cilën ndodhet, duke thënë se ruajtja (kujdestaria) i ka shkatërruar ëndrrat e saj, por gjithashtu se ajo nuk ka në plan të interpretojë në një të ardhme të afërt.

Që nga vendimi i 14 korrikut që e lejoi atë të zgjidhte avokatin e saj, Britney Spears ka shprehur ndjenjat e saj në Instagram në lidhje me vendimin dhe ata që përfshihen në statusin e saj të kujdestarise 13-vjeçare.

Në postimin e saj të fundit, Spears ndau zhgënjimet e saj, por edhe një ndjenjë shprese me ndjekësit e saj, duke zbuluar përfshirjen e familjes së saj në të gjithë procesin gjyqësor dhe duke u dhënë fansave dhe publikut një pasqyrë të rrallë në dekadën e fundit të jetës së saj.

LEXO EDHE  Pas vizitës së Dua Lipës në Shqipëri, reagon ashpër Besa Kokëdhima

Kryesisht ajo u dërgoi një mesazh atyre që kritikojnë videot e vallëzimit që ajo shpesh poston duke thënë se kjo është gjithçka që unë mund të shikoj sepse ajo nuk do të interpretojë në të ardhmen e afërt sepse babai i saj do të kontrollonte atë që ajo vesh, thotë ose bën.

“Nuk më pëlqen që motra ime u shfaq në shfaqjen e çmimeve dhe interpretoi këngët e mia”, tha Spears. “Kujdestaria më ka vrarë ëndrrat!”

Sidoqoftë, Spears u shpreh se, pavarësisht dokumentarëve që sjellin momente poshtëruese nga e kaluara e saj, “ajo i kapërceu të gjitha ato”, duke shtuar se shpresa ishte ajo që “mbajti” gjatë kësaj periudhe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)