VIDEO/ Aksident masiv në Vlorë

Një aksident masiv ka ndodhur në Vlorë mbrëmjen e së shtunës. Nga raportimet mësohet se 4 makina janë përfshirë në aksident.

Deri tani nuk raportohen dëme në njerëz, vetëm materiale. Makina e përfshira janë të tipit Golf, Benz, BMW dhe Renault.

LEXO EDHE  VIDEO/ Me 2 mina me telekomandë në çantë, thikë dhe 1000 euro, arrestohet 38-vjeçari