Vajza e Niko Peleshit publikon foto nga Barcelona, tregon nëse është me Romeo Veshajn

Romeo Veshaj dhe vajza e Niko Peleshit, Aleksia janë në qendër të mediave, pasi së fundmi u përfol se dyshja kishin shkuar me pushime në Barcelonë.

Fillimisht, një vajzë bionde shkaktoi të gjitha reagimet në rrjet, duke u përfolur se ishte e dashura  e re Romeos, duke hedhur dyshime për një ndarje nga Aleksia. Ndërkohë, më pas rezultoi se biondia simpatike ishte e dashura e re e vëllait tjerër binjak, Donaldit.

LEXO EDHE  “A je në një lidhje?” Sara zbulon çfarë marrëdhënie ka me Atdheun (FOTO)

Ka qenë Aleksia që ka postuar në Instastory një foto, ku treguar vendodhjen e saj në Barcelonë dhe mbi të gjitha duke u shfaqur krah Romeos. Ka qenë pikërisht, bluza e tij që ka konfirmuar gjithçka.

Image