Turjan Hysko publikon portretin e ëmbël familjar me të bijën dhe Orindën (Foto)

Dy ditë më parë, Orinda Huta dhe dhe Turjan Hysko u bënë prindër për herë të parë. Moderatorja solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Atara.

Menjëherë pas lindjes së saj, dyshja nuk u kursyen dhe ndan foton e parë të vogëlushes duke marrë mijëra komplimenta. Mirëpo, pavarësisht se dje Orinda zbuloi se i është i rikthyer normalitetit, duket se ajo dhe Atara vazhdojnë të qendrojnë në spital.

LEXO EDHE  Ngjan shumë me Bora Zemanin? Modelja shqiptare injoron pyetjen, ja si përgjigjet

Mëngjesin e sotëm, ka qenë Turi që ka publikuar portretin e plotë familjarë, ku çifti shihen teksa po i lexojnë përralla vogëlushes së tyre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Turjan Hysko (@turjanhysko)