Agron Shehaj largohet nga Kuvendi Kombëtar i PD-së, Nishani e bojkoton

Ish-presidenti Bujar Nishani, kryetar aktual i këshillit Kombëtar nuk ka marrë pjesë në Kuvendin Kombëtar të PD-së. Karrigia e Nishanit, një nga kritikët e Lulzim Bashës, është fotografuar bosh në Kuvend.

Nga ana tjetër, Agron Shehaj, ndonëse ishte drejtues politik në Tiranë dhe ishte parashikuar të mbante fjalim në Kuvend, raportohet se ka refuzuar dhe nuk do të flasë.

LEXO EDHE  Përkeqësohet situata/ 768 të infektuar, rritet numri i v*ktimave në 24 orët e fundit në Shqipëri! Harta

Sipas raportimeve mediatike, ai është larguar nga Kuvendi Kombëtar i PD.