Sindi Loci plas “bombën” e rradhës: Autorja e “Për’puthen” më mbante për klikime

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi Loci, ishte shkaktare dhe pjesë e debateve të mëdha në studio me konkurrentët por edhe me Arjan Konomin. Debatet kishin degraduar deri në atë mënyrë sa për herë të parë produksioni u detyrua të organizojë takim mes saj dhe opinionistit për t’i “ulur gjakrat” dhe sqaruar gjërat por pa rezultat.

Mesa duket, për këto situata të krijuara, Sindi nuk ndjehet aspak keq madje konsideron se i solli përfitime produksionit.

LEXO EDHE  Meghan Markle feston 40-vjetorin e lindjes, ja urimet që mori nga familja mbretërore

“Mendon se Olsa të ka mbajtë më shumë në program sepse je dinamike dhe në këtë mënyrë rriteshi klikimet?”- e pyet një ndjekës.

“Normal, debatet e mia shkonin deri në 1.7 milionë views. Mos të flasim për komentet 300 mijë vetëm në Instagram”, është përgjigjur Sindi.