Reperi i njohur shqiptar tregon punën që bënte para se të fitonte famë

S4MM është një nga reperët më të njohur shqiptar, i cili ka sjellë në pak kohë disa hite.

I ftuar në “Natë vere”, ai ka treguar se nuk di të bëjë asgjë tjetër pos muzikës ndërsa para se të niste karrierën ka punuar si kamarier në Tetovë ku është paguar rreth 150 euro.

LEXO EDHE  Barak Obama planifikon festë madhështore për 60-vjetorin, zbulohen të ftuarit e parë VIP

Kujtojmë që “Habibi” mban titullin kënga më e re e reperit, të cilën e solli me videoklip dhe në pak ditë ka marrë mijëra klikime.