Ish-konkurrenti i “Për’puthen” poston videon ku shfaqet nudo me të dashurën

Ish-konkirrenti i “Për’puthen”, Arjon Luli dhe modelja Serena Sulo nuk ngurojnë që në profilet e tyre në “Instagram” të ndajnë me ndjekësit momente ku shfaqen në momente tejet intime.

Së fundmi, teksa Arjoni po realizonte një mini-intervistë me fansat në rrjete sociale, dikush i tha që t’i thyente syzet të dashurës.

Luli nuk e pati aspak problem që t’ia merrte syzet Serenës, t’i hidhte në tokë dhe t’i shkelte. Në videon e publikuar në “Instastory”, Sula shfaqet e gjitha nudo dhe Arjoni është kujdesur që pjesët intime t’ia mbulojë me emoji.

LEXO EDHE  “A je në një lidhje?” Sara zbulon çfarë marrëdhënie ka me Atdheun (FOTO)

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” poston videon ku shfaqet

E më pas dikush e pyet: “Pse mo kaq vapë keni që rrini nudo në shtëpi?”. Ish-konkurrenti i përgjigjet: “S’kemi kalamaj në shtëpi, as komshi”.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” poston videon ku shfaqet

Ndërsa një tjetër ka ngacmuar Arjonin dhe i ka shkruar që të shkojë Serena në market dhe të blej një pije me bikini dhe ata sigurisht që e kanë realizuar kërkesën e ndjekësit.

Arjoni ka postuar në “Instastory” një video ku Serena shfaqet me të brendshme teksa shkon në banakun e një lokali, për të marrë porosinë e saj.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” poston videon ku shfaqet