Ylli televiziv tregon pamjen e re pas operacioneve të shumta plastike (FOTO)

Katie Price ka treguar të enjten pamjen e saj krejt të re, gjatë një eventi në Essex. Prej disa muajsh ajo qëndroi në Turqi, aty ku iu nënshtrua disa operacioneve për të ndryshuar look-un e saj.

Pas disa javësh rikuperimi, 43-vjeçarja vendosi që të zbulonte fytyrën e saj të re edhe në publik. Nëna e 5 fëmijëve shfaqet e veshur me xhinse dhe bluzë të bardhë. Ajo gjithashtu ekspozon edhe trupin e saj të bonifikuar.

LEXO EDHE  “E tërbove jugun”/ Ish-konkurrentja e “Për’puthen” shumë e “nxehtë”

Më herët, ajo ka treguar se ka pasur frikë se mos vdiste dhe se dukej si “përbindësh”, por tani Katie është mjaft e lumtur me rezultatin përfundimtar.