Genc Prevlukaj feston 40-vjetorin, Eni Koçi i bën urimin më të veçantë

Eni Koçi ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për të uruar partnerin e saj, Genc Prevlukaj në 40-vjetorin e lindjes.

Këngëtarja i shprehu dashurinë në një postim në Instagram ku shkruan se “do ta dojë përgjithmonë”. Ajo e konsideroi Genc Prevlukaj “shokun e saj më të mirë dhe një burrë të mrekullueshëm, që nuk resht duke e mahnitur”. Ndërsa nuk ngurroi t’i vinte në pah, se sa me fat është që ka në krah një femër si ajo.

LEXO EDHE  Familja e Rita Orës vazhdojnë të shijojnë pushimet në bregdetin shqiptar

“Gëzuar ditëlindjen dashuri😍 Burri im i mrekullueshëm, i cili kurrë nuk pushon së më mahnituri. Je shoku im më i mirë dhe dashuria ime e përjetshme! Të dua me gjithë zemër.

Ps: Doja të të merrja diçka vërtet të mahnitshme për ditëlindjen tënde dhe e kujtova që ti tashmë më ke mua🤪”- shkroi Eni Koçi.