19-vjeçarja seksi nuk lë vend për imagjinatën në pasarelë (Foto)

Modelja Lucciana Beynon s’ka lënë vend për imagjinatën teksa u shfaq në pasarelë e veshur me bodysuit me prerje “të rrezikshme” në pjesën e bikinit.

19-vjeçarja “pushtoi” pasarelën në “Miami Swim Week” ku u ngjit për të reklamuar rrobat e banjës së markës OMG Swimwear.

LEXO EDHE  Këngëtarja e njohur shqiptare merr dozën e parë të vaksinës (Foto)

Me trupin e saj të përsosur dhe format bombastike modelja bëri që të gjithë të kthenin kokën drejt saj. Zeshkania seksi u shfaq në pasarelë me bodysuit të bardhë dhe të zezë që i ekspozonin gjoksin bombastik.