VIDEO/ Tjetër gol në “Elbasan Arena”, Lushkja çon në delir Laçin

Laçi shënon edhe golin e dytë. Ndeshja e Conference League kundër Podgoricës, ka shkuar në shtesa.

Miqtë fituan 1-0 takimin e parë, teksa 90 minutat e sfidës që po luhet në “Elbasan Arena” përfunduan 1-0 për bardhezinjtë (Deliu).

LEXO EDHE  “Fërkova sytë nga habia, ky gol është pikë kthese”, trajneri i Legias “bekon” Ernest Muçin

Ekipi kurbinas kja gjetur golin e dytë në minutën e tretë të shtesës së parë.

Goditje perfekte e Regi Lushkjes dhe entuziazëm në shkallë. Laçi për momentin është në raundin e dytë.