Vazhdon tradita e martesave tek Italia, mesfushori i jep fund beqarisë

Futbollisti i Italisë Marko Verrati është martuar ditën e sotme me modelen franceze Xhesika Aidi.

29-vjeçari ka kurorëzuar lidhjen e tij me modelen 4 ditë pasi fitoi Europianin me Italinë duke ndjekur rrugën e shokut të skuadrës Bernardeski i cili u martua ditën e djeshme.

LEXO EDHE  F1/ Hungaria stacioni i radhës

Çifti i dha fund beqarisë në Paris ku të ftuar ishin dhe disa yje të futbollit si Zlatan Ibrahimoviç, Pastore dhe Laveci të cilët kanë luajtur së bashku tek PSG-ja.