“Luftonin” për dashurinë e Mevlanit, Antonela flet për raportin me Ledjanën pas daljes nga “Për’puthen”

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Antonela Berisha ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit, ku mes të tjerash është pyetur dhe rreth raportit me Ledjanën.

“A jeni pajtuar me Ledjanën? A keni komunikuar pas Përputhen për ndonjë sqarim?”, i ka shkruar një ndër ndjekësit. Antonela ka publikuar një foto me Ledjanën, krah së cilës ka shkruar: “S’besoj se kemi shkuar mirë ndonjëherë sa në këtë foto”.

Antonela shkruan se nuk do të këtë asnjë sqarim dhe raport më shumë. Ajo e konsideron gjithçka të mbyllur në program.

LEXO EDHE  Erjona Rusi e thotë troç: Intervista më e dobët ka qenë me Jasminën