Justin Bieber i bërtet Hailey-t në publik? Si qëndron e vërteta e videos që po bën xhiron e rrjetit

Një video, e cila thuhet se është filmuar pas një paraqitje të papritur të Bieber me Diplo në një klub nate të shtunën në Las Vegas, po bën xhiron e mediave dhe është interpretuar në të gjitha mënyrat e mundshme. Këngëtari mund të shihet shkurtimisht me bashkëshorten e tij, Hailey, duke shkëmbyer fjalë dhe gjeste që në pamje të parë e tregojnë të revoltuar.

Sipas postimeve që po qarkullojnë në Twitter, njerëzit e kanë kryqëzuar Bieber për mënyrën e vrazhdë që i flet Hailey-t. Mirëpo disa fansa që kanë qenë dëshmitarë i kanë në mbrojtje këngëtarit.

“Ai nuk po bërtiste dhe ne ishim atje, dëshmitar të asaj çfarë ndodhi. Ai ishte gjithë adrenalinë”, shkroi një fans.

LEXO EDHE  Vëllai i Meghan Markle do t’i bashkohet “Big Brother VIP”

“Ai ishte në adrenalinë nga performanca,” shtuan fansat. “Ai nuk ishte i zemëruar me Hailey-n dhe nuk po i bërtiste asaj. E urrej faktin që ai del gjithmonë si njeri i keq kur nuk është aspak i tillë.”

Një tjetër përdorues i Twitter, i cili gjithashtu pretendoi se ishte dëshmitar i skenës, u shpreh se Bieber ishte në humorin më të mirë dhe po i tregonte Hailey-t një histori, por keqinterpretimi kishte ndodhur nga njerëzit në internet që i duan dramat.