I mituri vdiq nga i ftohti në tarracë, kush fshihet pas vrasjes mizore

Laura Heath, 39-vjeçarja nga Anglia po përballet me akuzat e vrasjes së djalit të tij, 7-vjeçar. Ky i fundit, Hakeem Hussain u gjet tragjikisht jashtë shtëpisë së tarracës së xhaxhait të tij të madh, ku ai dhe nëna e tij kishin qëndruar.

LEXO EDHE  ‘Ja nga kush rrezikohej Eglantina Buci’/ Njerka e të ndjerës zbulon të tjera detaje tronditëse: Xhaxhai e çoi dhe në Itali dhe ...

Kujtojmë se i mituri nga i ftohti ka pësuar arrest kardiak, duke gjetur vdekjen, ndërsa 39-vjeçarja do përballet me gjykatën ditën e sotme për vrasje dhe për mizori ndaj një fëmije.