(FOTO) Ana Kauri i heq të gjitha në plazh

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Kauri vazhdon të mbetet mjaft e komentuar në rrjet edhe pas daljes nga “Përputhen”.

Së fundmi, Ana i ka bërë të gjithë të mendojnë se ka dalë nudo në plazh. Ajo ka ndarë në Instastory një foto të rrobabanjove të saj të zhveshura, të cilat i ka vendosur te disa shkëmbinj.

LEXO EDHE  Mevlani dhe Aristela u fotografuan së bashku në shtrat, reagon Ledjana

Kujtojmë se Ana ka nisur një lidhje dashurie pas daljes nga “Përputhen” dhe djali misterioz me siguri po e shoqëron.