Është pajtuar me Andin? Reagon Jasmina, tregon bisedën e fundit mes tyre

Andi Artani dhe Jasmina Kadriu dolën çift nga “Për’puthen”, mirëpo më vonë marrëdhënia e tyre u kris dhe përfundoi në “bllok”. Jasmina ka deklaruar se ka nisur një lidhje të re, por ka ende ndjekës që bëhen kurioz rreth raportit të saj me ish-konkurrentin.

Gjatë një bisede virtuale në Instagram, dikush e ka pyetur: “A ke kontakt me Andin apo nuk keni folur më kur u larguat nga “Përputhen”?”.

“Nuk kemi folur që për ditëlindje të Fationit, që kur jemi bërë bllok. Nuk kam çfarë të shtoj më”, tha Jasmina.

LEXO EDHE  Sozia e Brad Pitt: Nuk më ecën me gratë