Deklaroi publikisht lidhjen, Sindi flet për djalin që i ka marrë zemrën

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Sindi Loci, deklaroi pak kohë më parë se ka nisur një lidhje dashurie pas daljes nga programi. Ajo tha se partneri i saj është shumë i sinqertë, duke mos preferuar të thotë më shumë.

Ndërkohë, vetëm së fundmi ajo ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit dhe pyetjet rreth të dashurit nuk kanë munguar. Megjithatë, Sindi është treguar shumë e rezervuar, duke thënë se dëshiron ta jetojë lidhjen në privatësi.

LEXO EDHE  Arrestimi i Fjolla Morinës, pse po qëndron i heshtur bashkëshorti i këngëtares

Pse s’tregon të dashurin kur ke qenë në një program dashurie dhe të kanë parë 1 milion shqiptar?”, i ka shkruar dikush.

Pikërisht sepse e di shumë mirë se si është nëse bëj çdo gjë publike tani. Më vonë mbase. Për momentin dua të shijoj çdo moment pa asnje sy rreth e rrotull”, ka replikuar Sindi.

Image