Tronditëse! Qëllohet 12 herë, reperi vritet teksa ishte ‘live’ në Instagram (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Los Angelos, SHBA. Reperi Red Boy është vrarë nga persona të panjohur teksa ishte live në Instagram.

21-vjeçari, emri i vërtetë i të cilit është Zerail Rivera, u vra teksa ishte duke biseduar me një mik në rrjetin social, kur papritur janë dëgjuar të shtëna arme.

LEXO EDHE  E mbajti të fshehtë shtatzëninë, Aurela Hoxha publikon pamjet e para me të birin (Foto)

Sipas Daily Mail reperi është qëlluar me 12 herë dhe policia është shprehur se vrasja ka të bëjë me mosmarrëveshjet midis bandave.