Martohet aktorja e njohur turke, publikohen pamjet e para nga dasma madhështore

Aktorja e njohur turke, Cemile Canyurt, vitin e kaluar i ka dhënë fund beqarisë. Ajo u martua me Mertkan Kaya, me të cilin ishte në lidhje prej shumë kohësh

Çifti, i cili nuk pati mundësi vitin e kaluar të organizonte ceremoni për dasmë për shkak të pandemisë, mbrëmë ka mbledhur shoqërinë dhe familjarët në një festë madhështore. Pamjet nga ceremonia e dasmës i publikoi vet aktorja në rrjetet sociale.

LEXO EDHE  Çfarë po ndodh mes dyshes? Mevlani dhe Aristela fotografohen bashkë në shtrat