FOTO/ Ditë e veçantë për yllin e Italisë, martohet 48 orë pas fitimit të EURO 2020

Federiko Bernardeski ka lidhur “kurorë”, 48 orë pas fitimit të EURO 2020. Sulmuesi i Juventusit i cili për dy herë ishte deçiziv në goditjet e penalltive në kompeticionin madhor europian është martuar në Toskanë të Italisë me “ShowGirl”-in, Veronika Kiardi.

Ditë speciale për sulmuesin juventin i cili do t’i mbajë mend gjatë këto dy ditë, fitimin e Kampionatit Europian në “Wembley” ndaj Anglisë dhe martesën e tij në Toskanë të Italisë me bashkëshorten e tij menjëherë pas fitimit të trofeut.

LEXO EDHE  Prezervativi e ndihmoi të fitonte medalje/ Atletja i çudit të gjithë

Bernardeski me Alegrin ka marrëdhënie të mira dhe shpreson që ky vit të jetë i duhuri me Juventusin pas 4 sezonesh ulje-ngritje.