Enca në kërkim të një të dashuri të ri dhe ka disa kushte për të

Këngëtarja seksi Enca Haxhia është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, me anë të një postimi të bërë në InstaStory, këngëtarja është shprehur se është në kërkim të një shoku të ri, dhe ka disa kushte për të.

“Në kërkim të një shoku të ri, të ngushtë, për të udhëtuar botën së bashku. Të dhënat: Të jetë beqar, argëtues, një person i mirë,” shkroi Enca.

LEXO EDHE  Kishin koncert në të njëjtin vend, plas sherri mes Noizyt dhe Don Xhonit

Mesa duket këngëtarja nuk dëshiron thjesht shok, por një të dashur, pasi kushti kryesor është të jetë beqar.