Dy vjet më vonë dhe pas 31 orësh udhëtim, Vesa Luma mbërrin në Shqipëri

Vesa Luma dhe Big Basta kanë nisur prej disa kohësh jetën e tyre në Zelandë të re. Çifti së bashku me Lianin na mbajnë të përditësuar gjithnjë me fotografi dhe video, duke na treguar për jetën e tyre në vendin e largët.

LEXO EDHE  Aktori i famshëm turk surprizon vjehrrën, nënën e Almeda Abazit

Çifti u rikthyen në Shqipëri pas dy vjetësh. Ata udhëtuan për më shumë se 30 orë për të arritur në Tiranë.

Me të mbërritur në shtëpi, vjehrra e Vesës e qerasi familjen me fërgesë si “tironse” që është.