Duke notuar nën ujë, Georgina Rodriguez “tërbon” rrjetin me të pasmet bombastike (Video)

Georgina Rodriguez është një nga femrat më seksi dhe njihet për format e saj bombastike trupore, që nuk heziton t’i ekspozojë.

Së fundmi, partnerja e Cristiano Ronaldos publikoi një video teksa noton nën ujë e veshur me bikini ndërsa kamera fokusohet më shumë tek të pasmet e saj. Zeshkania joshëse dukej mjaft tërheqëse duke notuar dhe i tërboi të gjithë me format e saj që të lënë “pa mend”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Georgina Rodriguez po shijon pushimet në bregdetin spanjoll të Majorkas së bashku me yllin portugez dhe 4 fëmijët.

LEXO EDHE  Barack Obama feston 60-vjetorin, Michelle i bën urimin e veçantë