Stresi konfirmon ndarjen nga Keisi, ka dy fjalë për të: Sot e 1000 vjet…

Reperi i njohur shqiptar, Stresi, është mjaft aktiv në rrjete sociale ku komunikon shpesh me ndjekësit dhe ju përgjigjet herë pas here pyetjeve që ata kanë për të.

Duke qenë se prej kohësh ai po jeton larg Keisit, fansat interesohen shpesh për marrëdhënien e tyre pasi prej kohësh ata po përjetojnë një krizë.

Së fundmi Stresi ka zhvilluar një intervistë virtuale me fansat, që si gjithmonë janë interesuar për lidhjen e reperit me Keisin. Ai ka treguar se janë ndarë e mesa duket nuk do të ketë më kthim pas. Megjithatë Stresi thekson se ka shumë respekt për të dhe familjen e saj.

LEXO EDHE  Familja e Rita Orës vazhdojnë të shijojnë pushimet në bregdetin shqiptar

“Po ua shpjegoj një herë e mirë të gjithëve ju që me zor e prisni këtë lajm dhe do ju bëhet qejfi se kështu jeni ju. Vajzë më të mirë dhe familje më të mirë se ajo, sot e 1000 vjet unë s’do gjej më, por jeta kështu është nuk mbaron këtu, vazhdon, kështu që boll më me këto pyetje. Jo s’jemi më bashkë”, është përgjigjur Stresi.

Stresi konfirmon ndarjen nga Keisi dhe ka diçka për t’i