Martohen Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha, publikohen pamjet e para nga ceremonia në jaht (VIDEO)

Rezarta Shkurta ka kurorëzuar në martesë lidhjen e saj 17-vjeçare me Ermal Hoxhën.

Këngëtarja dhe Ermal Hoxha u martuan ditën e djeshme në një ceremoni të zhvilluar brenda një jahti në një nga bregdetet shqiptare, me një dekor të mrekullueshëm.

LEXO EDHE  Këngëtarja duhet t’i paguajë ish-bashkëshortit 200.000 dollarë në muaj pas divorcit

Këngëtarja ka treguar edhe unazën e martesës, ku shkruante: “Një dashuri nga dashuria ime”.

Në një nga videot, shihet edhe vajza e çifti, Hera, që duket mjaft e lumtur në ceremoninë e martesës së prindërve të saj.