Jonida Maliqi flet pas ndarjes me Romeo Veshajn, zbulon me kë do i kalojë pushimet

Këngëtarja dhe moderatorja Jonida Maliqi ishte e ftuar në “Pushime on Top”. Në një intervistë me Ori Nebijaj, këngëtarja e njohur foli edhe për jetën e saj private.

Jonida zbuloi se aktualisht është ‘single’ dhe këto janë pushimet e para që kalon vetëm. Mirëpo, Jonida theksoi se verën do e kalojë me familjen dhe shoqërinë e saj.

LEXO EDHE  Maluma premton të puthë fanset në skenë! A do ta provojë me vajzat shqiptare gjatë koncertit në Tiranë?

“Pushimet më të mira janë me familjen. Unë gjithmonë kam pushuar me familjen. Pushime me goca, pushime dyshe jo. Treshe e lart, katërshë, (qesh) mundësisht gjinia femërore, mashkullore, por vetëm shoqëri.

Në fakt mund të them që këto janë pushimet e para që unë jam vetëm. Kam nevojë t’i shijoj vetëm”, u shpreh ajo.