Çifti i njohur i showbiz-it i japin fund martesës pas shtatë vitesh

Menaxheri i famshëm i VIP-ave të huaj, Scooter Braun dhe Yael Cohen po ndahen pas shtatë vitesh martese, por ka ende shpresa që ata mund ta zgjidhin atë, shkruan People.

“Miqësia e tyre është më e mira që ka qenë ndonjëherë, por ata po marrin ca kohë larg për të zgjidhur gjërat,” i thotë PEOPLE një burim i afërt me Braun dhe gruan e tij, transmeton lajmi.net.

LEXO EDHE  Andi i dashuruar "kokë e këmbë" pas Melisës, i dedikon një tatuazh: Eh moj kokë kuqe… (Foto)

“Pra, shumë çifte e kaluan këtë gjatë pandemisë. Ata e duan njëri-tjetrin dhe u duhet vetëm pak kohë larg dhe shpresojmë se do të rikthehen për fëmijët e tyre”, shton një burim i dytë.

Çifti ndan tre fëmijë: djemtë Jagger, 6 vjeç dhe Levi, 4 vjeç, si dhe vajzën 2 vjeçare Hart.