Video/ “Ndeshja mbyllet 1-1 dhe Donnaruma pret dy penallti”, tifozi shqiptar “qëllon në shenjë” me rezultatin e finales Itali-Angli

Një tifoz shqiptar duke se i ka rënë në kokë ndeshjes së djeshme Itali-Angli duke parashikuar rezultatin e saktë madje dhe dy penalltitë e pritura nga Donaruma.

‘’Meqë shumë më kenë thënë se sa del ndeshja, mendoj se ndeshja del 1-1, në kohën shtesë nuk bëhet asgjë dhe pret dy penallti Donaruma’’, thotë Ergys Katija i cili njihet me emrin e artit ”Big Show” duke parashikuar saktë finalen e madhe.

Por kjo nuk është hera e parë, pasi i njëjti tifoz parashikoi fitoren e Romës 3-0 kundër Barcelonës 3 vite më parë, në atë kualifikim historik të verdhekuqve pasi kishin humbur në sfidën e parë 4-1 në ‘’Kamp Nou’’.