VIDEO/ Betonierja përplaset me dy automjete, plagosen dy persona

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Gjirokastër-Kakavijë, pranë fshatit Derviçan. Nga raportimet mësohet se në aksident janë përfshirë një betoniere dhe dy automjete tip ML.

Si pasojë e aksidentit janë plagosur dy persona, një grua dhe një djalë, që janë transportuar drejt spitalit Rajonal të Gjirokastrës, për ndihmë mjekësore.

LEXO EDHE  Kadilli: Berisha e ka mbyllur ciklin. Bejko: Është bërë agresiv