Pamje +18/ “Çmenden” tifozet italiane, festojnë topless pas triumfit të të kaltërve

Pas fitimit të kampionatit Europian që zgjaste prej 53 vitesh, kombëtarja dhe tifozët italianë nuk e përmbajtën festën e tyre. Menjëherë pas sfidës fansat e “axurrëve” zbarkuan në sheshet kryesore të qyteteve italiane për të festuar këtë moment e cila do të mbahet mend gjatë në memorien e tyre.

Në rrugët e qyteteve italiane shihen makina të shumta dhe njerëz të inkuadruar në rrugë duke bërë festë të shfrenuar. Në dy pamje që janë bërë menjëherë virale ëshrë një vajzë e cila po ecën me makinë ku ka dalë topless.

LEXO EDHE  Juventusi arrin marrëveshjen për talentin brazilian

Gjithashtu edhe një vajzë tjetër e cila në mes të turmës së njerëzve ka ngritur bluzën e saj duke dalë topless. Festë e shfrenuar për një Itali e cila aktualisht është një kampione Europe.