Mbërrijnë në Rinas 18,720 doza Pfizer

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar mbërritjen e 18,720 dozave të vaksinës Pfizer sot në Rinas.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ kreu i qeverisë theksoi se numri i vaksinave të mbërritura në vendin tonë deri më tani është 1,238,790.

LEXO EDHE  Shtatori i tërmeteve reale dhe tërmeteve “artificiale” të Rilindjes

MESAZHI I RAMËS

✈️ Aeroporti “Nënë Tereza” – 🧪 18,720 doza të vaksinës Pfizer mbërritën sot, duke e çuar në 1,238,790 numrin e vaksinave të mbërritura deri tani në Shqipëri🙏
#ShqipëriaBuzëqesh🌼