Sindi ngre dyshimet për një lidhje pas daljes nga “Për’puthen”, zbulon nëse është ende e virgjër

Marrë nga "Instagram"

Puntatën e sotme në “Trotuar” në “E Diell” ishte e ftuar Sindi Loçi, ish-konkurrentja e “Për’puthen”, e cila doli e vetme nga programi, pasi nuk e gjeti shpirtin e saj binjak.

Vëmendjen e publikut Sindi e mori pasi deklaroi publikisht se ishte e virgjër, gjë për të cilën më vonë edhe u gjykua, apo që i solli përplasje me konkurrentet e tjera.

E sot në Trotuar kur është pyetur nëse është akoma e virgjër, ajo nuk ka pranuar që të tregojë të vërtetën.

LEXO EDHE  Mevlani i shpreh dashurinë dhe i kërkon të lidhen bashkë, Antonela bën reagimin epik (VIDEO)

Është një pyetje e fundit që  bën publiku dhe thotë: A është Sindi akoma e virgjër?

Sindi: Mendoj se tani nuk kam pse të jem në një emision që duhet të përgjigjen e sinqertë.

E pyetur nëse zemra e saj është akoma bosh duke kërkuar, apo nëse dikush ka hyrë në jetën e saj, Sindi sërish nuk ka dhënë një përgjigje të prerë, e ndërsa qesh, thotë se nuk ka koment.