Njeriu i memeve ironizon Kim: Yuri-t i urojmë ditëlindjen e Edit

Shtete e Bashkuara të Amerikës festojnë sot 245 vjetorin e Pavarësisë dhe kjo njihet si festa më e madhe zyrtare e tyre.

Po në këtë ditë kryeministri ynë Edi Rama feston ditëlindjen e tij të 57.

Pikërisht, koincidencën e ditëlindjes së Ramës me pavarësinë e SHBA, nuk e ka lënë pa ironizuar Genc Sejko, duke thumbuar ambasadoren e SHBA-së në vendin tonë Yuri Kim.

LEXO EDHE  Gërdeci/ GJKKO rrëzon kërkesën e SPAK për rihetimin e Fatmir Mediut

Përmes një postimi në Facebook Sejko shkruan “Yurit i urojmë -Gëzuar 4 Korrikun! Ditëlindjen e Edi Ramës”.